ttf-serwar.idle.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

ttf-serwar.idle.ro

Counter-Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Prezentari!

In jos 
+4
SuperStar***
MatriX
Vedeta
pcr_neo
8 participan?i
AutorMesaj
pcr_neo
New
New
pcr_neo


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 25/08/2007

Prezentari! Empty
MesajSubiect: Prezentari!   Prezentari! Icon_minitimeSam Aug 25, 2007 12:54 pm

M-am gandit sa facem un topic ca sa ne cunoastem mai bine...sa ne prezentam fiecare!


Ultima editare efectuata de catre in Sam Aug 25, 2007 2:57 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vedeta
Admin CS
Admin CS
Vedeta


Numarul mesajelor : 18
Varsta : 30
Location : Iasi
Data de inscriere : 25/08/2007

Prezentari! Empty
MesajSubiect: Re: Prezentari!   Prezentari! Icon_minitimeSam Aug 25, 2007 12:55 pm

e buna ideea


Ma numes Lazar Vlad shi jok cu nickul >Round1 ' Vedeta [*v*]...Am 13 ani shi sunt admin p sv...beware of me... Evil or Very Mad

1,40 ... ochi caprui,par lins negru... imi place orice gen d muzik atata timp cat e misto


Ultima editare efectuata de catre in Sam Aug 25, 2007 1:06 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.vlad-dinamo.piczo.com
pcr_neo
New
New
pcr_neo


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 25/08/2007

Prezentari! Empty
MesajSubiect: Re: Prezentari!   Prezentari! Icon_minitimeSam Aug 25, 2007 12:58 pm

About me.....1.75 m, curly dark hair afro , blue eyes,20 years old! Ascult rock(hard core,punk si metall), hip-hop, drum'n'bass si trance!Urasc manelele si iubesc uk pt ca de cand am venit nu am auzit nici o manea!


Ultima editare efectuata de catre in Sam Aug 25, 2007 2:58 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
MatriX
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
MatriX


Numarul mesajelor : 69
Varsta : 30
Location : Iasi
Data de inscriere : 25/08/2007

Prezentari! Empty
MesajSubiect: Re: Prezentari!   Prezentari! Icon_minitimeSam Aug 25, 2007 1:08 pm

hmmm....sa vedem , 1.55 , par castaniu , ochi caprui , 14 ani , imi place muzica house , pop , rock deloc Smile SI JOS MANELEEEEE Exclamation


Ultima editare efectuata de catre in Sam Aug 25, 2007 1:23 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://ttf-serwar.forumgratuit.ro
SuperStar***
New
New



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 26/08/2007

Prezentari! Empty
MesajSubiect: Re: Prezentari!   Prezentari! Icon_minitimeDum Aug 26, 2007 5:21 am

Ma cheama cata ( SuperStar*** ) am 14 ani , 1.65 ... asq orice gen de muzica ... mai putin manele ...
Sus In jos
MatriX
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
MatriX


Numarul mesajelor : 69
Varsta : 30
Location : Iasi
Data de inscriere : 25/08/2007

Prezentari! Empty
MesajSubiect: Re: Prezentari!   Prezentari! Icon_minitimeDum Aug 26, 2007 5:25 am

hmm manele nu imi plac affraid Razz ..........HF all in continuare
Sus In jos
https://ttf-serwar.forumgratuit.ro
mynu
New
New



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 26/08/2007

Prezentari! Empty
MesajSubiect: Re: Prezentari!   Prezentari! Icon_minitimeDum Aug 26, 2007 10:38 am

ola.....ma numesc Toma Cosmin ,prietenii imi spun mynu......jok cu nik-ul > Round1 ' B!@nk [-F-] shi is shi eu admin.....km atat...am 1,65....am ochii vrezi noaptea,iar ziua is albastri.....nu-i ashea k is ciudat....RazzSmile)).....radetzi k nu m a supar....pai ...km ata...bby3:-h
Sus In jos
iGoD^
New
New
iGoD^


Numarul mesajelor : 1
Varsta : 32
Location : Cluj
Data de inscriere : 26/08/2007

Prezentari! Empty
MesajSubiect: Re: Prezentari!   Prezentari! Icon_minitimeDum Aug 26, 2007 9:23 pm

Ma cheama Liviu , sunt din Cluj....am 16 ani , Jok q nick-ul iGoD^ ....Razz:P....Smile Smile....am 1,81....ji km atat ~~> ZBYE <~~


Ultima editare efectuata de catre in Mier Aug 29, 2007 2:36 am, editata de 4 ori
Sus In jos
MatriX
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
MatriX


Numarul mesajelor : 69
Varsta : 30
Location : Iasi
Data de inscriere : 25/08/2007

Prezentari! Empty
MesajSubiect: Re: Prezentari!   Prezentari! Icon_minitimeDum Aug 26, 2007 9:26 pm

Ma bucur mult ca v-ati inscris pe forum
Sus In jos
https://ttf-serwar.forumgratuit.ro
SkorpaN
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
SkorpaN


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 02/09/2007

Prezentari! Empty
MesajSubiect: Re: Prezentari!   Prezentari! Icon_minitimeDum Sept 02, 2007 11:59 pm

Salz All ma numesc Dan-Theodor jok cu numele SkorpaN sau > Round1 ' SkorpaN -=['_']=- am admin pe server sunt fondatorul clanului > Round1 ' si sef secundar pt ca i-am lasat clanul lui Tyby .......din cauza emigrarii....Despre mine : am 13 ani cam 1,63 par negru.....ochi negri.....asc aproape orice fel de muziq..incluzand rock FARA MANELE FARA POPULARA si clasicele din anii 60,70,80.....is o pers calma urasc mincinosii ii ursac pe cei care se cred jmecheri sau mari bashtani cu toate ca is nishte fraieri...ii urasc pe cei care se dau mari si pe cei care isi ascund varsta pe net!!! sunt sincer....de treaba..prietenos...mereu deschis la noi subiecte de dischutie si noi amici!!! cam atat , cei care vor sa vb cu mn mai mult sau detaliat...sau au unele prob pe server sau doar cauta pe cienva cu care sa vb deschis ma gasiti la ID de Yahoo!mess skorpan_cs_player!! Bye alll Very Happy
Sus In jos
MatriX
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
MatriX


Numarul mesajelor : 69
Varsta : 30
Location : Iasi
Data de inscriere : 25/08/2007

Prezentari! Empty
MesajSubiect: Re: Prezentari!   Prezentari! Icon_minitimeLun Sept 03, 2007 12:46 am

SkorpaN a scris:
Salz All ma numesc Dan-Theodor jok cu numele SkorpaN sau > Round1 ' SkorpaN -=['_']=- am admin pe server sunt fodatorul clanului > Round1 ' si sef secundar pt ca iam lasat clanul lui Tyby .......din cauza emigrarii....Despre mine : am 13 ani cam 1,63 par negru.....ochi negri.....asc aproape orice fel de muziq..incluzand rock FARA MANELE FARA POPULARA si clasicele din anii 60,70,80.....is o pers calma urasc mincinosii ii ursac pe cei care se cred jmecheri sau mari bashtani cu toate ca is nishte fraieri...ii urasc pe cei care se dau mari si pe cei care isi ascund varsta pe net!!! sunt sincer....de treaba..prietenos...mereu deschis la noi subiecte de dischutie si noi amici!!! cam atat cei care vor sa vb cu mn mai mult sau detaliat...sau au unele prob pe server sau doar cauta pe cienva cuc are sa vb deschis ma gasiti la ID de Yahoo!mess skorpan_cs_player!! Bye alll Very Happy
Prea putin spus persoana calma , daca vrei e cel mai bun prieten al tau , eu il apreciez , nu am mai vazut asa om pana akm Very Happy
skorpan e cel mai bun friend Smile
Sus In jos
https://ttf-serwar.forumgratuit.ro
Tsotsi
Gold Moderator
Gold Moderator



Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 14/09/2007

Prezentari! Empty
MesajSubiect: Re: Prezentari!   Prezentari! Icon_minitimeVin Sept 14, 2007 12:13 am

buna seara Smile)
zeko...ma simt onorat ca esti membru de onoare aici
Sus In jos
MatriX
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
MatriX


Numarul mesajelor : 69
Varsta : 30
Location : Iasi
Data de inscriere : 25/08/2007

Prezentari! Empty
MesajSubiect: Re: Prezentari!   Prezentari! Icon_minitimeVin Sept 14, 2007 12:14 am

Smile))))))
Sus In jos
https://ttf-serwar.forumgratuit.ro
|PCR| zE
Vizitator




Prezentari! Empty
MesajSubiect: Re: Prezentari!   Prezentari! Icon_minitimeVin Sept 14, 2007 8:34 pm

vai si eu
Sus In jos
SkorpaN
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
SkorpaN


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 02/09/2007

Prezentari! Empty
MesajSubiect: Re: Prezentari!   Prezentari! Icon_minitimeSam Sept 29, 2007 2:58 pm

MATRIX ms pt comment >Very Happy< >Very Happy< FRIEND apropo....ma bucur ca ejtid estept la o varsta aja frageda (2 luni) la data nashteri scrie August 2007 Smile))))=)))) akuam serios..ms mult Very Happy:D
Sus In jos
Tsotsi
Gold Moderator
Gold Moderator



Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 14/09/2007

Prezentari! Empty
MesajSubiect: Re: Prezentari!   Prezentari! Icon_minitimeSam Sept 29, 2007 3:58 pm

vad ca toti urasc manelele.....eh eu nu le urasc..poftim sa va vad acum


Aici MatriX : NU IMI PLAC MANELELE !!!!
Sus In jos
MatriX
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
MatriX


Numarul mesajelor : 69
Varsta : 30
Location : Iasi
Data de inscriere : 25/08/2007

Prezentari! Empty
MesajSubiect: Re: Prezentari!   Prezentari! Icon_minitimeSam Sept 29, 2007 6:14 pm

Tsotsi a scris:
vad ca toti urasc manelele.....eh eu nu le urasc..poftim sa va vad acum
UUUUU JOS CU TSOTSI JOS CU TSOTSI SA VINA ALTCINEVA IN LOCUL LUI Smile) lol!
Sus In jos
https://ttf-serwar.forumgratuit.ro
Vedeta
Admin CS
Admin CS
Vedeta


Numarul mesajelor : 18
Varsta : 30
Location : Iasi
Data de inscriere : 25/08/2007

Prezentari! Empty
MesajSubiect: Re: Prezentari!   Prezentari! Icon_minitimeDum Sept 30, 2007 8:23 pm

MatriX a scris:
Tsotsi a scris:
vad ca toti urasc manelele.....eh eu nu le urasc..poftim sa va vad acum
UUUUU JOS CU TSOTSI JOS CU TSOTSI SA VINA ALTCINEVA IN LOCUL LUI Smile) lol!
Smile) aprob! Razz
Sus In jos
http://www.vlad-dinamo.piczo.com
Continut sponsorizat





Prezentari! Empty
MesajSubiect: Re: Prezentari!   Prezentari! Icon_minitime

Sus In jos
 
Prezentari!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ttf-serwar.idle.ro :: Diverse-
Mergi direct la: