ttf-serwar.idle.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

ttf-serwar.idle.ro

Counter-Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Dorinte Corupte

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
SkorpaN
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
SkorpaN


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 02/09/2007

Dorinte Corupte Empty
MesajSubiect: Dorinte Corupte   Dorinte Corupte Icon_minitimeDum Sept 30, 2007 3:32 pm

Fiind ca eu am venit cu ideea cafenelei si aim afcut descrierea eu am sa pun si priamul JOK aecsta se numeste DORINTE CORUPTE se joaca in felul urmator:
-Fiecare isi pune o dorinta..apote as fie si SF si din jocuri si din orice

-urmatorul care citeste o corupe iar apoi isi pune alta de ex Player1 isi puen dorinta:as vrea sa am aripi sa zbor Player2 raspunde:ca dupa aceia sa ti se rupa in aer sa cazi sa mori!! si Player2 pune dupa raspuns o dorinta: as vrea sa am puterea .....!! ETC

E unul din cele mai populare Forum games...aveti dreptul la orice dorinta...fiecare paote psota de mai multe ori dar nu sati raspunda singur la o dorinta si sasi puna alta sau sa isi puna mai multe dorinte!! daca cineva corupe o dorinta si nu isi puen una...are dreptul al 24 de ore sa sio puna altfel alt palyer are dreptul sa puna dorinta in locul lui!!


-NU VA JIGNITI
-NU COMENTATI LA DORINTA ALTUIA DACA ISI PUEN CEVA DIN FILEM SAU DESENE SAU JOCURI NU AVETI DREPTULS A ZICETI>>CA UITE CE COPIL EJTI SAU CHESTII DE GENUL _--postul va fi stes si veti aeva ban o saptamana


UN MSG CAM LUNG incep yo..priam dorinta

As Vrea Sa nu mai trebuiasca sa ajtept cate 2 sau 3 saptamani pt fiecare episod din NARUTO SHIPPUDEN!!!
Sus In jos
MatriX
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
MatriX


Numarul mesajelor : 69
Varsta : 30
Location : Iasi
Data de inscriere : 25/08/2007

Dorinte Corupte Empty
MesajSubiect: Re: Dorinte Corupte   Dorinte Corupte Icon_minitimeDum Sept 30, 2007 3:54 pm

as vrea sa dureze 4444444 de saptamani sa apara un episod
Sus In jos
https://ttf-serwar.forumgratuit.ro
 
Dorinte Corupte
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ttf-serwar.idle.ro :: Cafenea-
Mergi direct la: